Zamojskie Ferie z Fantastyką 2024

PROGRAM FERII

Fantastyka powraca do Zamościa
Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” serdecznie zaprasza na trzynastą edycję Zamojskich Ferii z Fantastyką!

W tym roku zapraszamy was na dwa dni imprezy wypełnionej bogatym programem, w którym znajdziecie przede wszystkim: games room (ponad 100 gier planszowych), ciekawe prelekcje, spotkania autorskie, konkursy i turnieje z nagrodami rzeczowymi.
Jeśli interesujesz się szeroko pojętą fantastyką, kulturą dalekiego wschodu lub po prostu chcesz poznać ciekawych ludzi i spędzić z nimi trochę czasu w miłej atmosferze przy planszówce, gorącej herbacie i ciastku – przyjdź koniecznie!
To wszystko i jeszcze wiele, wiele więcej czeka na Was w dniach 10-11 lutego w ZDKu.
Wstęp jest oczywiście darmowy.
Zapraszamy!
Niech moc będzie z Wami!