?!„NA GWIEZDNYM SZLAKU” – regionalny konkurs literacki!?

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osoby zainteresowane twórczością Stanisława Lema z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w konkursie „Na gwiezdnym szlaku”. Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach:
I kategoria – uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych,
II kategoria – uczniowie szkół ponadpodstawowych,
III kategoria – open dla wszystkich zainteresowanych twórczością Stanisława Lema.
Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie opowiadania z gatunku science fiction inspirowanego twórczością Stanisława Lema, nawiązującego do historii, teraźniejszości albo przyszłości Zamościa lub jego okolic.
Szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie zawarte są w REGULAMINIE na stronie internetowej biblioteki www.bipe.pl w zakładce konkursy.
Konkurs organizowany jest w ramach Roku Lema.
Terminy:
Pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres e-mail konkursy@bipe.pl do 17.01.2022 r.
Ogłoszenie wyników 28.02.2022 r.
Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25
ZSK Czerwony Smok poleca!

Tagi: , , ,