Nasz człowiek otrzymał nominacje do miana osobowości roku 2020 w kategorii kultura!

Za co Kasia miałaby otrzymać ten tytuł?


Za organizację wydarzeń promujących szeroko rozumiana kulturę fantastyczną i gry planszowe w tym: Zamojskich Spotkań z Fantastyką, Zamojskich Ferii z Fantastyką, warsztatów i prelekcji online oraz inicjatyw promujących czytelnictwo. Kasia to czynna uczestniczka Orszaku Trzech Króli. Prowadzi bloga o swojej kolejnej pasji, która jest ogrodnictwo.
W wolnych chwilach zajmuje się wystrojem wnętrz, wizażem oraz wszelkiego typu rękodziełem między innymi tworzy biżuterię, układa koraliki Hama, maluje dot painting, spełniając się artystycznie.


Kasi gratulujemy i życzymy tysiąca głosów ??‍♂️⚔️?
A Was prosimy o kilka taktycznych komentarzy by zwiększyć zasięg tej wiadomości ?