Konkurs „Kliknij Zamojskiego Smoka”

Na schodach Zamojskiego Domu Kultury spoczywa czerwony smok. Tę płaskorzeźbę nasze stowarzyszenie szczególnie sobie ukochało. Obecnie ZDK przechodzi wielki remont, prawdopodobnie smok niebawem zniknie z jego murów. Jest to ostatnia szansa by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Gorąco do tego zachęcamy! Ogłaszamy konkurs fotograficzny „Kliknij Zamojskiego Smoka”. Do wygrania wspaniałe książki ufundowane przez wydawnictwo „Fabryka Słów“!

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nagrody?
1. Zrób ciekawe zdjęcie z Czerwonym Smokiem ze schodów Zamojskiego Domu Kultury i umieść je w poście publicznym na swojej tablicy tagując go #kliknijzamojskiegosmoka oraz oznaczając nasz profil w jego opisie. Dzięki temu szybko znajdziemy Twoja fotografie ❤️
2. Biorąc udział w naszej zabawie polub i udostępnij tego posta? jeśli masz znajomych którzy mogą być zainteresowani konkursem zachęcamy do ich oznaczenia w komentarzu.
3. Polecamy polubić nasz profil na facebooku. Zachęcamy także do polubienia profilu wydawnictwa „Fabryka Słów” oraz „ Zamojski Dom Kultury”
4. Na Wasze zdjęcia czekamy do 9 listopada 2020r.

Spośród autorów zdjęć wyłonimy trzech zwycięzców , a wyniki zostaną ogłoszone w komentarzu pod tym postem po 10 listopada 2020 r.
Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych*
*Informacje dostarczone przez uczestnika będą wykorzystane jedynie na potrzeby realizacji konkursu i dostarczenia nagród.

Nasz konkurs wspierają:
– Wydawnictwo Fabryka Słów
Zamojski Dom Kultury
Rozpałka
ezamosc.pl
Nowy Kurier Zamojski
Popcorner Magazyn
– zamosconline
Skafander Gazeta Akademicka

Tagi: , , , , , , , , ,