“Czas na fantastykę” odcinek 5 – Michał Gołkowski

Towarzyszu dowódco, jesteśmy już na antenie!

Michała “Meesha” Gołkowskiego znają nie tylko ci, którzy odwiedzali ZSzeF w ostatnich latach. Michał zasłynął jako twórca powieści osadzonych w uniwersum S.T.A.L.K.E.R., ale to był dopiero początek. Nie grzeszy brakiem nowych pomysłów i na świat wypuścił też serię „Stalowe Szczury”, trzy tomy „Komornika”, serię „Siedmioksięgu Grzechu”, pierwszy tom „SybirPunka” i tonę innych, dobrych książek. Uznaje siebie za introwertyka, mizantropa oraz samotnika, czemu przeczy za każdym razem, kiedy go spotykamy.

Warto także dodać, że swoje pierwsze spotkanie autorskie w karierze Michał miał podczas 11 Zamojskich Spotkań z Fantastyką. Meesha gościliśmy w Zamościu na ZSzeFach 11, 13, 14, 15 i 17.

Jeśli podobała Wam się próbka lektorskich umiejętności Michała polecamy pełną wersję audiobooka powieści “SybirPunk”

Tagi: , ,