Już niedługo ruszamy z Piątkami na Planszy!

Piątki na Planszy to seria cotygodniowych spotkań organizowanych przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne Czerwony Smok przy wsparciu Zamojskiego Domu Kultury.

Spotkania te mają na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży, a także osób dorosłych “grami bez prądu” – zyskującymi coraz większą popularność “planszówkami”, ale też grami karcianymi oraz figurkowymi.

W czasie spotkań uczestnicy będą mogli zagrać w ponad sto różnych tytułów, rozwijających umiejętności logiczne i strategiczne, a także wziąć udział w turniejach z atrakcyjnymi nagrodami oraz, przede wszystkim, miło i aktywnie spędzić czas.

Spotkania będą miały miejsce 6, 13, 20 oraz 27 lipca w Zamojskim Domu Kultury od godziny 16.00.

Projekt PIĄTKI NA PLANSZY jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Zamościu.

Tagi: , ,