Gry planszowe nie tylko dla dzieci!

Powszechnie uważa się, że w planszówki grają tylko dzieci. Wystarczy tylko przyjrzeć się grom, które przedstawimy wam na naszych Feriach, aby przekonać się, że tak nie jest. Wiele z nich wymaga strategicznego myślenia (np. Neuroshima Hex czy Potwory z Tokio), zwinności oraz szybkiego refleksu (Jungle Speed), czy też skrupulatnie zaplanować drogę do zwycięstwa (np. Splendor czy Carcassone). Gry planszowe to nie tylko strategia, skupienie i eliminacja przeciwników – Dixit jest grą rozwijającą wyobraźnię, dzięki czemu, może grać w nią każdy – zarówno dorosły, jak i przedszkolak.

Na naszej imprezie będziecie mieli szansę zagrania w ponad setkę przeróżnych tytułów – na tym zdjęciu nie ma nawet wszystkich naszych gier.

Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Zapraszamy

Tagi: , , ,