9. edycja zjAvy już za nami!

9. edycja zjAvy, na którą wybraliśmy się czerwonosmokowym gronem, była najlepszym dowodem na to, że nawet fatalne warunki pogodowe czy opóźnienia PKP nie powstrzymają fantastów przed dotarciem na konwent, a tym bardziej nie odbiorą pozytywnych wrażeń z imprezy. Z niedogodności atmosferycznych uczyniliśmy zaletę – ośnieżona za oknami Warszawa podczas odkrywania nowych tytułów planszowych czy też podczas wysłuchiwania wartościowych prelekcji tylko dodawała uroku i magii całemu wydarzeniu. Zresztą, czy nie jest miło zobaczyć bałwana przed szkołą konwentową, a kubek gorącej herbaty nie smakuje wtedy lepiej? Bawiliśmy się iście zjAviskowo (a jak można wywnioskować z poniższych zdjęć, organizatorzy również :D) i mamy nadzieję powtórzyć to za rok, już na jubileuszowej edycji zjAvy!

 

 

Tagi: , , ,