Anna Rychter gościem specjalnym ZSZeFu!

XV edycja ZSzeFu coraz bliżej, a my mamy przyjemność przedstawić kolejnego gościa specjalnego – Annę Rychter!

Anna Rychter – Z urodzenia chełmianka, z wykształcenia historyk, z zawodu bibliotekarz, z sentymentem powracająca do magicznych wspomnień związanych z Chełmem – miastem, w którym spędziła najpiękniejsze lata dzieciństwa i młodości. Od ponad 20 lat mieszka i pracuje w Zamościu. Pisarka wraz z Grzegorzem Kempinskym – polskim reżyserem teatralnym i filmowym, scenarzystą i tłumaczem – prowadzi blog Teatr Fejsbukowy – Przez Dziurkę w Kurtynie. Zawodowo zajmuje się tworzeniem Bibliografii Zamojszczyzny, dla przyjemności recenzuje współczesną prozę polską: http://www.biblioteka.zamosc.pl/. Dotychczas Anna Rychter opublikowała trzy książki: Żyjąca w Polsce i inne stany nieważkości (2010), Trener duszy (2011), Łzy nocy (2017). Wszystkie pozycje zostały wydane nakładem Wydawnictwa Novae Res w Gdyni.
Strona autorki: www.anna-rychter.pl

Tagi: , , ,