„Poznajemy kosmos”

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów kl. 1-3 szkół podstawowych na warsztaty i do pokoju zagadek „Poznajemy kosmos”
Spotkanie podzielone jest na 2 części:
– część warsztatową w trakcie, której uczniowie oglądając krótkie animacje, układając puzzle, słuchając tekstu dowiedzą się, jak zbudowany jest Układ Słoneczny, poznają nazwy planet, ich cechy charakterystyczne oraz kolejność występowania od Słońca,
– część w trakcie, której uczestnicy w określonym czasie będą rozwiązywać zadania związane z twórczością Stanisława Lema. Zabawa będzie wymagała współdziałania, logicznego myślenia i kojarzenia faktów. Prawidłowe rozwiązanie poszczególnych zadań umożliwi uczniom zdobycie klucza, za którym kryje się niespodzianka.
Zajęcia poprowadzą nauczyciele bibliotekarze Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.
Termin realizacji: listopad 2021 r. – styczeń 2022 r.
Miejsce: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu
Czas trwania: 60-90 min
Zapisy na zajęcia:
84 638 49 39 wew. 25
ZAPRASZAMY!

ZSK Czerwony Smok gorąco poleca

Tagi: , , ,