Tomik pokonkursowy „U nas za stodołą -Między Zamościem a Roztoczem” jest już dostępny!

„U nas za stodołą” to konkurs organizowany co roku przez Fundacja “Ku Przeszłości” prowadzoną przez Marka Farfosa i Andrzeja Pilipiuka. Ma na celu promocję wsi polskiej przez publikowanie prac młodych adeptów pióra prozy fantastycznej.
Tegoroczna edycja konkursu miała podtytuł „Między Zamościem a Roztoczem”. Współorganizatorami konkursu zostali Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego oraz Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne “Czerwony Smok”.
Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem swojego egzemplarza tomiku informujemy, że można go nabyć w formie cegiełki na Fundację „Ku Przeszłości” . Więcej informacji na stronie fb fundacji:

Zapraszamy także na blog „Gutkowe Dykteryjki”, na którym można przeczytać opowiadanie „Spektrum”, które otrzymało drugie miejsce w konkursie „U nas za stodołą” w 2020r.

http://gutkowedykteryjki.blogspot.com

Już niedługo na stronie fb ZSK „Czerwony Smok” (https://www.facebook.com/zskczerwonysmok) będzie dostępna recenzja tego fantastycznego wydania.

Pozdrawiamy
ZSK „Czerwony Smok”

Tagi: , ,