Artur Harasim nominowany w plebiscycie Człowieka Roku 2019!

Artur Harasim członek ZSK „Czerwony Smok” został nominowany w ogłoszonym przez redakcję Kuriera Lubelskiego plebiscycie Człowiek Roku 2019 w kategorii Kultura. Można go wspierać wysyłając sms-y.

Artur jest lokalnym animatorem kultury, emerytowanym prezesem ZSK „Czerwony Smok”, wieloletnim współorganizatorem i koordynatorem Zamojskich Spotkań z Fantastyką. Harnaś to także organizator spotkań autorskich min: z Michałem Gołkowskim, Andrzejem Pilipiukiem, Jakubem Ćwiekiem, Witoldem Vargasem, Bożeną Gałczyńską-Szurek czy Nelą małą reporterką. Przez ostatnie 10 lat zorganizował 28 spotkań autorskich. Artur jest też pomysłodawcą oraz organizatorem ogólnopolskiego konkursu literackiego „Nadszaniec Fantastyki”.

Gratulujemy i życzymy wielu głosów!

Pod poniższym linkiem możecie śledzić przebieg głosowania:
https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/osobowosc-roku-2019%2C1006625/?groupId=60933
Głosowanie trwa do 11 lutego.

Tagi: , ,